🚀 Xpeng подолав мільйон!
Китайський виробник електромобілів офіційно випустив свій 1 000 000-й авто 🎉
📈 Перші 500 тис. зробили за 82 місяці, а от шлях до мільйона — всього за 14 місяців.
Головний драйвер успіху — Xpeng Mona M03, на яку припадає п’ята частина всіх продажів ⚡️
🔥 Mona M03 вже розійшлася тиражем 200 000 шт. за ті ж 14 місяців.
🏆 У «клубі мільйонерів» серед нових EV-брендів уже:
• Li Auto
• Leapmotor
• Тепер і Xpeng
На підході: Nio — вже 953 тис. і має всі шанси встигнути цього року.
🔋 До цього тріо (Nio, Xiaomi, Xpeng) продавали лише електромобілі, що робило гонку до мільйона складнішою — конкуренти ж активно штовхають гібриди.
Але Xpeng вже перейшов до виробництва моделей з подовженим запасом ходу, а Xiaomi приєднається наступного року.
🇨🇳 У EV-перегонах гарячіше, ніж будь-коли.