🚗 В Україні можуть запровадити систему штрафних балів для водіїв!
У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт №14133, який передбачає введення штрафних балів за порушення ПДР — як у країнах ЄС 🇪🇺.
👉 За кожне порушення — від 1 до 5 балів, залежно від тяжкості.
🔹 15 балів за рік — тимчасове призупинення дії посвідчення.
🔹 Для «новачків» (зі стажем до року) — ліміт 10 балів.
📲 Інформація про бали відображатиметься в «Дії».
Щоб повернути права — потрібно буде знову пройти навчання та скласти іспит.
Наприклад:
• 1 бал — за не пристебнутий ремінь безпеки;
• 2 бали — за перевищення швидкості на 20 км/год, порушення обгону чи проїзду перехресть.
💬 Як тобі така ідея — підтримуєш систему штрафних балів?