🚦 Кінець “проскочив — і нічого”! В Україні камери ловитимуть за проїзд на червоне!

До кінця 2025 року в Україні запрацює автоматична фіксація проїзду на заборонений сигнал світлофора. Про це повідомила Ануш Білошицька з МВС.
🔴 Тестування вже триває, і незабаром всі наявні камери почнуть ловити не лише перевищення швидкості, а й проїзд на червоне.
💸 Нагадаємо: штраф — 510 грн. Але не варто платити — краще зупинитися 😉
📍 Востаннє нові камери встановлювали 24 березня — тоді додали 40 нових комплексів, з яких 36 розмістили у нових локаціях.
АвтоНовини UA