З 1 грудня в Києві відкриють Подільський міст для руху легкових автомобілів і міського транспорту. Вантажівкам проїзд буде заборонено. Про це повідомив мер Віталій Кличко, посилаючись на рішення Ради оборони Києва. Також буде відкрито новий тунель, який з’єднує міст із з’їздом на вулицю Петра Вершигори. Роботи з благоустрою території біля тунелю планується завершити до кінця року, не перешкоджаючи руху транспорту.